Depilacja laserowa Toruń - Laser Plus logo

tel. 601-154-382

Depilacja laserowa

Light sheer

GWARANCJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW JEST WYSZKOLONY PERSONEL, KTÓRY PRZESZEDŁ SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA.

Zasady działania lasera

Gabinet „Laser Plus” specjalizuje się w zakresie trwałej i bezpiecznej depilacji laserowej ciała. Pracujemy na laserze diodowym Lightsheer ET Diode Laser System amerykańskiej firmy Coherent / Lumenis, który jest obecnie najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia. Firma Coherent istnieje na rynku od 1966r i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i medycynie. Gabinet „Laser Plus” jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, pragnącym spełnić marzenie o gładkiej skórze.

Osoba zajmująca się depilacją to wykwalifikowana i wyszkolona osoba, która przeszła specjalistyczne szkolenia, zdobywająca doświadczenie od 2001r. !!! Dzięki temu gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo, fachową opiekę, pełna satysfakcję i znakomity efekt końcowy.

Dotychczasowe metody depilacji jak: golenie, woskowanie, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Są metodami czasochłonnymi, krótkotrwałymi i niosącymi szereg efektów ubocznych. Rozwiązaniem problemu jest depilacja laserowa. Obecnie na rynku występuje wiele laserów do depilacji. Większość z tych aparatów jest mało skuteczna ze względu na odrastanie włosów nawet po kilku kilkunastu zabiegach. Rozwiązaniem problemu jest zastosowanie lasera diodowego LightSheer. Jest to obecnie najskuteczniejszy laser, który usuwa włosy na stałe, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzenia skóry.

Laser usuwa owłosienie, które pojawiło się bądź w przebiegu zaburzeń hormonalnych (warga górna, broda), bądź usuwane jest w celach kosmetycznych (bikini, pachy, nogi). Wiązka emitowana przez laser jest absolutnie bezpieczna i przenika tylko 2mm w głąb skóry, w związku z tym nie ma wpływu na funkcje organizmu. System najnowocześniejszego lasera diodowego jest przeznaczony również do depilacji osób z opaloną skóra jak i osób, u których występują włosy cienkie i delikatne ale mające barwnik. Lightsheer Diode Laser System pozwala na eliminowanie owłosienia z dowolnej powierzchni ciała.

Najnowocześniejszy obecnie LightSheer umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów dzięki zastosowaniu zespołu diod o najwyższej osiągalnej mocy 1600 – 2900 W, długości fali 800nm. Dla człowieka całkowicie bezpieczna dawka wynosi od 700 – 1000nm, przenikając do 2mm w głąb skóry. Działa więc tylko powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu. Duża moc oraz odpowiednio długi czas trwania impuls, sprawiają, że depilacja jest trwała. Laser ten zaopatrzony jest w niepowtarzalny system chłodzenia końcówka ClinTip, która chłodzi i sprawia, że zniszczeniu ulega większa liczba włosów (z pow. 9mm kwadratowych) podczas jednokrotnego przyłożenia do skóry, a także sprawia, że zabieg jest mniej bolesny. Podstawą działania lasera jest niszczenie włosa za pomocą światła laserowego, które wypala komórki odżywcze włosa (znajdujące się w mieszku włosowym) i tym samym zapobiega ponownej regeneracji włosa i jego odrastaniu.

Należy dodać, iż każdy włos przechodzi w ciągu swojego „życia” przez 3 fazy wzrostu:

  • ANAGEN – faza wzrostu włosa (są to włosy widoczne na skórze i właśnie one reagują na światło lasera), trzon bardzo ściśle tkwi w mieszku włosowym w którym następują intensywne podziały komórkowe i włos rośnie

  • KATAGEN – faza uśpienia, w której włos przestaje rosnąć, włos tkwi w mieszku włosowym, ale już następuje zerwanie połączenia między trzonem włosa a macierzą mieszka włosowego.

  • TELOGEN – faza, w której włos nadal pozostaje zakotwiczony w mieszku włosowym, ale już powoli wysuwa się, Równocześnie zaczyna się tworzyć nowy włos.

Po zabiegu wszystkie włosy wypadają, ponieważ wszystkie zostały ogrzane (spalone), ale ilość włosów usuniętych na stałe to będzie ilość włosów, w których zniszczono komórki macierzy. Zwykle jest to 40 – 60%, a po trzech zabiegach 92%. Ten niewielki pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i niewidoczne. Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem, pęsetą może zaistnieć konieczność przeprowadzenia czwartego i piątego zabiegu depilacji dla uzyskania zadowalającego wyniku.

Reasumując Lightsheer usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie nie powodując jakichkolwiek uszkodzeń skóry. Jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu. Oszczędza bólu, nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody depilacji.