LAMPROBE

Radiotermaliza zmian skórnych. Bezinwazyjna "MIKROCHIRURGIA" XXI wieku. Precyzja i skuteczność w gabinecie Laser Plus w Toruniu. W przeciwieństwie do standardowych zabiegów laserem lub ciekłym azotem, które działają także na większą powierzchnie skóry, w LAMPROBE energia skierowana jest punktowo na zmianę (naczynko). Oznacza to większy komfort dla klienta, szybszy czas gojenia, nienaruszenie otaczających naczyń i tkanek. Współczesna technologia otwiera nowe możliwości świadczenia usług bezinwazyjnej mikrochirurgii zmian skórnych.

Oczy kobiety

Efekty

  • zamykanie naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki),
  • zamykania Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate),
  • naczyniak wiśniowy (Plamki Campbell de Morgana),
  • usuwanie włókniaków, brodawek płaskich,
  • usuwanie prosaków, kaszaków, żółtaka (Xanthelasma),
  • osuszanie ropnych krostek trądzikowych,
  • odblokowanie porów.

Opis zabiegu

W urządzeniu LAMPROBE zastosowano fale radiowe do zabiegów zamykania naczynek krwionośnych oraz usuwania wielu nieprawidłowości skórnych. Zabiegi odbywają się bez wkłuwania igły! Zabieg trwa krótko 2-5 sekund i nie wymaga stosowania znieczulenia. Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych. Energia przewodzona przez elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchni skóry lub w obrębie nieregularności skóry.

Zabiegi polegają na precyzyjnym przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego. Następuje efekt termokoagulacji (np. naczynka) lub termolizy – odparowania nieregularności skóry(np. ropne krostki trądzikowe) Płyny w tkance ulegają osuszeniu. W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast.

Istotną zaletą wyróżniającą Lambrobe od innych urządzeń jest fakt, że elektrody nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry Lamprobe działa precyzyjnie w miejscu przyłożenia elektrody Lamprobe produkowany w USA, zatwierdzony przez FDA, posiada certyfikat CE.

Efekty zabiegu Lamprobe

Efekty zabiegu wykonanego w naszym salonie

Efekty zabiegu Lamprobe w salonie Laser Plus Toruń