Depilacja laserowa Toruń - Laser Plus logo

tel. 601-154-382

Endermologia LPG

Czym jest endermologia

Endermologia działa na tkankę łączną skóry poprzez zastosowanie masażu podciśnieniowego, który ma wpływ na modelowanie sylwetki, redukcję "skórki pomarańczowej" oraz pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia. Masaż połączony z podciśnieniem powoduje, że organizm wytwarza więcej włókien kolagenowych, które wpływają na jędrność skóry. Przyśpieszony zostaje również metabolizm.

Intensywny masaż stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy, przez co drenuje nadmiar płynów, wzmaga wymianę międzykomórkową i usuwa toksyny z organizmu. W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny, tzw. hormony szczęścia, które koją ból i powodują uczucie odprężenia i zadowolenia.

Działanie endermologii

- redukcja cellulitu (tłuszczowego i wodnego),
- ujędrnienie skóry,
- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
- oczyszczenie organizmu z toksyn,
- usuwanie bólu mięśni, bólu szyjnego, pleców, stawu łokciowego, kolan, stóp, dłoni,
- leczenie uszkodzeń więzadeł i ścięgien,
- zniwelowanie obrzęków,
- poprawienie krążenia,
- regeneracja ciała po liposukcji,

Opis zabiegu

Pacjentka ubiera się w kombinezon, który przylega do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Masaż jest wykonywany za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny, która przybiera kształt fali. Wtedy skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz - w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała.

Zabieg endermologii trwa od trzydzietu minut do godziny.

Cennik

1 zabieg - 120 zł
10 zabiegow - 800 zł
15 zabiegow - 1000 zł